SPIRITUAALNE ALKEEMIA: 
Avardunud teadlikkuse protsess

17. oktoobril 2016 Tallinnas 
Seminari juhendab TRON ENGER Norrast
Seminar toimub inglise keeles, järeltõlkega eesti keelde

NB!! Seminarile on oodatud kõik need, kes on eelnevalt osalenud vähemalt
EFT II astme kursusel või Zivorad Slavinski/Tron Engeri Spirituaalse alkeemia seminaridel.

Serbiast pärit kliinilise psühholoogi ja müstiku Zivorad Slavinski loodud Spirituaalse tehnoloogia süsteemid ja meetodid on paljuski justkui tänapäevase maailma vahendid – need muutuvad üha kiiremaks ja efektiivsemaks. Kas nii tõhus, lihtne ja toimiv süsteem saab üldse olemas olla? Me kutsume sind rännakule, mille käigus saad kogeda ja katsetada oma meele ja teadvuse lõputult põneva maailmaga. Sinu eluraamat saab puhta teadvuse raamatuks ja spirituaalne evolutsioon saab sisse enneolematu kiiruse ja väe. Loe ka artiklit: Elamise kunst: mis on spirituaalne alkeemia?

Avardunud teadlikkuse protsess on väga lihtne ja tõhus süsteem soovimatutest emotsionaalsetest ja psühholoogilistest seisunditest vabanemiseks. See on ka väga tõhus meetod vaimseks enesearenguks ja integratsiooniks. Meetodit on lihtne õppida ja seda võib rakendada nii iseenda kui ka klientide tervendamisel.
Selles töötoas õpid, kuidas elimineerida mis tahes probleemi ning liikuda üha kõrgemale ja kõrgemale teadvuse tasandile. Isiksuse aspektid sisaldavad erinevaid mahasurutud emotsioone ja mõtteid, mis on sageli meie rahulolematuse ja tasakaalutuse aluseks. Neid aspekte ära tundes ja neutraliseerides saame iseendaga sõbraks ja võime kogeda oma tõelist spirituaalset olemust. Enamik kursusel osalejaid kogevad tavaliselt uut kvanthüpet oma arengus, mida võiks nimetada kui tühjuse, kõiksuse, üksolemise kogemist.

Seminari juhendab TRON ENGER Norrast, litsentseeritud Spirituaalse alkeemia meetodite õpetaja. 
Kuula raadiointervjuud Tron Engeriga Hallo, Kosmose saate arhiivist.
 

Seminar toimub: 17. oktoobril 2016 kell 10-18 Tallinnas, Toompuiestee 10. 

Osalemistasu: 90 eurot. Viimane registreerumistähtaeg on 10. oktoober!
Seminarile on oodatud kõik need, kes on eelnevalt osalenud vähemalt EFT II astme kursusel või Zivorad Slavinski/Tron Engeri Spirituaalse alkeemia seminaridel.

NB! Oma osalemise kinnitamiseks tuleb tasuda registreerumistasu 30 eurot 3 päeva jooksul peale arve saamist. Kui osaled ka 14.-16.10.2016 META-EFT kursusel, siis on registreerumistasu 50 eurot. Ülejäänud summa saab tasuda vastavalt kokkuleppele, vajadusel ka mitmes osas.

NB!! Kui soovid osaleda lisaks ka 14.-16.10.2016 META-EFT (EFT III aste) kursusel, siis on mõlema kursuse maksumus kokku 375 eurot (viimane registreerumistähtaeg on 10. oktoober).

Seminar toimub inglise keeles järeltõlkega eesti keelde. Osalejad saavad eestikeelse kirjaliku kursusematerjali ja vastava tunnistuse kursuse läbimise kohta.

Registreerumiseks: täida palun vastav veebivorm. Viimane registreerumistähtaeg on 10. oktoober.

Tasumine: saadud arve alusel, millest I osamakse 30 (50) eurot tuleb tasuda registreerumise kinnitamiseks
Kokkuleppel on võimalik seminari eest tasuda osade kaupa. Seminarist loobumise korral registreerumistasu tagasi ei maksta.

Lisainfo: kaiakaire.hunt@gmail.com või ave@innerself.ee