Metameditsiini baaskursus Võrus

Kaheosaline koolitus:
I osa 
12. aprillil ja II osa 10. mail 2014


Metameditsiini baaskursus on mõeldud kõikidele huvilistele, kes soovivad laiendada oma teadmisi keha, meele, hinge ja sotsiaalse keskkonna vahelistest seostest ning õppida mõistma keha bioloogilisi reaktsioone ja isetervenemisvõimet. 
Peale baaskursuse läbimist on soovijatel võimalik alustada metameditsiini diplomikoolituse õpet ning seejärel taotleda Rahvusvaheliselt Metameditsiini Ühenduselt IMMA tervisenõustaja sertifikaati. 

  • Baaskursusel selgitame metameditsiinilist haigus- ja tervenemisprotsessi käsitlust, selle kahte faasi ja üheksat arenguetappi.
  • Avame seoseid keha/meele/aju ja elusituatsioonide vahel, uurime stressiolukordade salvestumist kehas ja seda, miks vahel vaatamata suurele emotsionaalsele läbielamisele siiski mingeid tervisevaevusi ei järgne.
  • Räägime, kuidas kasutada tervenemise toetamiseks loodusseadusi ja ürgbioloogiat seoses erinevate haigustega, näiteks seljavalud, külmetus, hambavalu, kasvajad jne.
  • Räägime ka sellest, kuidas kasutada informatsiooni iseenda, oma lähedaste või klientide tervenemisprotsessi toetamiseks.
  • Vaatleme lähemalt põhjuseid, miks me sageli haigestume just siis, kui mingi suur probleem on lahenduses saanud – mis toimub sel hetkel meie kehas?
  • Räägime igapäevasest normaalsest päevase tegevuse ja öise puhkuse vaheldumisest ja sellest, mis juhtub meie organismis siis, kui oleme pidevas stressis.
  • Kuna metameditsiin on diagnostikameetod, siis uurime lisaks, milliste teraapiameetoditega saame oma tervenemist toetada.
  • Teeme praktilisi harjutusi ja õpime oma keha kuulama!

Kursust viivad läbi: IMMA poolt sertifitseeritud tervisenõustaja ja koolitaja Kaia-Kaire Hunt ja abiõpetajana lööb kaasa metameditsiini diplomiõppe lõpetanu, EFT-praktik ja muusikaterapeut Merle Parksepp

Kursus toimub: kahes osas - 12. aprillil ja 10. mail 2014 

Ajakava: mõlemal päeval kell 10-18
Toimumiskoht:
 12. aprillil Võrumaa Õppenõustamiskeskus, Liiva 21, Võru ja 10. mail Võluvõru, Jüri 19A, III korrus, Võru

Osalemistasu: 98 eurot kahe osa eest. Korduv osalemine poole hinnaga!

Võimalus tasuda kahes osas: I osa - 49 eurot ja II osa - 49 eurot. 

II osas osalemise eelduseks on I osa läbimine. Korduv osalemine poole hinnaga! Osalustasule käibemaksu ei lisandu, sisaldab seminari, kohvi/teepause ja eestikeelset õppematerjali. 

Tasumine: väljastatud arve alusel. Peale tasumist kursusest loobumise korral jääb tagastamatuks korralduskuluks 20 eurot.

Registreerumiseks täida palun registreerumisvorm. Registreerumistähtaeg on 7. aprill!

Lisainfo ja registreerimine: Merle Parksepp, e-mail: merle212@gmail.com, telefon: 535 43 972