SPIRITUAALSE ALKEEMIA TEHNIKAD:


UUS! Ürgalgpolaarsuste neutraliseerimisprotsess
Avardunud teadlikkuse protsess

Muuda oma isiksust, oma elu, oma saatust!

5.-7. aprillil 2019 Tallinnas 
Seminari juhendab TRON ENGER Norrast
Seminar toimub inglise keeles, järeltõlkega eesti keelde

Oodatud on kõik avatud meele ja südamega inimesed,
keda kõnetab oma teadvuse avardamine ja oma reaalsuse teadlikum loomine!
 

Serbiast pärit kliinilise psühholoogi ja müstiku Zivorad Slavinski loodud Spirituaalse tehnoloogia süsteemid ja meetodid on paljuski justkui tänapäevase maailma vahendid – need muutuvad üha kiiremaks ja efektiivsemaks. Kas nii tõhus, lihtne ja toimiv süsteem saab üldse olemas olla? Me kutsume sind rännakule, mille käigus saad kogeda ja katsetada oma meele ja teadvuse lõputult põneva maailmaga. Sinu eluraamat saab puhta teadvuse raamatuks ja spirituaalne evolutsioon saab sisse enneolematu kiiruse ja väe. Loe ka artiklit: Elamise kunst: mis on spirituaalne alkeemia?

Spirituaalse alkeemia meetodid ulatuvad kaugemale kõigest, mida oled seni kogenud erinevates õpetustes ja tehnikates!
Võid kasutada neid meetodeid nii iseenda jaoks kui ka terapeudina tegutsedes oma klientide heaoluks ja sisemiseks kasvuks.
Osaleda on võimalik 3-päevasel seminaril tervikuna või valikuliselt (5.-6. aprilli seminaril / 7. aprilli seminaril).  

Ürgalgpolaarsuste neutraliseerimisprotsess (Deep PEAT process) NB! Esmakordselt Eestis!
5.-6. aprillil 2019, mõlemal päeval kell 10-18

Ürgalgpolaarsuste neutraliseerimisprotsess Deep PEAT (NB! Mitte segi ajada Deep PEAT 4 meetodiga) on Zivorad Slavinski loodud personaalse ja spirituaalse arengu meetod.

Deep PEAT ehk ürgalgpolaarsuste neutraliseerimismeetod ühendab inimese sügavaid polaarsuseid või vastandeid, saavutades korraga kaks eesmärki - esiteks tõstab see meie igapäevaelu kvaliteeti ja teiseks kiirendab meie spirituaalset arengut, meie vaimset evolutsiooni.

Deep PEAT protsessi abil on võimalik lahendada oma probleeme ja meie probleemid pole ju midagi muud kui reaktsioonid või seisundid, mis on tingitud meie sisemistest või välistest sündmustest ja oludest.

Näiteks:

 • Ma tunnen ärritust oma seljavalu tõttu
 • Ma tunnen pahameelt kui mu lapsed teevad lärmi
 • Ma tunnen viha kui ma jään liiklusummikusse
 • Ma tunnen vastumeelsust töötamisel oma eesmärkidega
 • Ma tunnen hirmu kõrguste ees
 • Ma tunnen end ebakindlalt, sest mul pole piisavalt raha

Meie probleemid koosnevad allasurutud mõtetest ja emotsioonidest mida me Spirituaalse Alkeemia tehnikates kutsume “laetud” mõteteks ja emotsioonideks.

Kasutades Deep PEAT protsessi, vabastame “laengud” reaktsioonides ja seisundites, mida ülal nimetasime, ja see omakorda parandab meie elukvaliteeti.

Spirituaalne evolutsioon

Polaarsuste neutraliseerimisel ja integreerimisel siseneme me Üksolemise seisundisse ja kiirendame oma spirituaalset arengut. Deep PEAT meetodite edasisel rakendamisel tunneme ära Üksolemise kui meie pärisolemuse ja laseme lõpuks oma teadvuse lahti bipolaarsest tajust iseenda ja maailma kohta. Teisisõnu, me taastame terviklikkuse ja vabaduse, mis on peamine kui räägime spirituaalsest arengust.

Põhjus, miks me tajume iseennast ja maailma moonutatuna, on taaskord seesama "laeng", mis kaasneb meie allasurutud mõtetele ja tunnetele. 

Deep PEAT integreerib ürgalgolemuse polaarsused, kõige tugevamini laetud polaarsused meie sees. Ürgalgolemuse polaarsused on need, mis mõjutavad meie taju, isiksust ja käitumist rohkem kui ükski teine element meie alateadvuse osadest.

Mis teeb Deep PEAT protsessi eriliseks?

 • See integreerib päris esimesi, ürgalgolemuse polaarsuseid
 • See integreerib kõrge tasandi polaarsuseid
 • See integreerib polaarsuseid, mis ilmnevad spontaanselt protsessi käigus
 • See integreerib mitmeid laenguid ühel seansil

Avardunud teadlikkuse protsess (Enlightenment process)
7. aprillil 2019 kell 10-18


Avardunud teadlikkuse protsess on väga lihtne ja tõhus süsteem soovimatutest emotsionaalsetest ja psühholoogilistest seisunditest vabanemiseks. See on ka väga tõhus meetod vaimseks enesearenguks ja integratsiooniks. Meetodit on lihtne õppida ja seda võib rakendada nii iseenda kui ka klientide tervendamisel.

Selles töötoas õpid, kuidas elimineerida mis tahes probleemi ning liikuda üha kõrgemale ja kõrgemale teadvuse tasandile. Isiksuse aspektid sisaldavad erinevaid mahasurutud emotsioone ja mõtteid, mis on sageli meie rahulolematuse ja tasakaalutuse aluseks. Neid aspekte ära tundes ja neutraliseerides saame iseendaga sõbraks ja võime kogeda oma tõelist spirituaalset olemust. Enamik kursusel osalejaid kogevad tavaliselt uut kvanthüpet oma arengus, mida võiks nimetada kui tühjuse, kõiksuse, üksolemise kogemist.

NB!! 
7. aprilli Avardunud teadlikkuse protsessi seminaril osalemise eelduseks on eelnev osalemine 5.-6. aprilli seminaril või mõnel Tron Engeri varasemal kursusel või Zivorad Slavinski Spirituaalse alkeemia seminaril. 

Seminari juhendab TRON ENGER Norrast - litsentseeritud Spirituaalse alkeemia meetodite õpetaja.
Kuula raadiointervjuud Tron Engeriga Hallo, Kosmose saate arhiivist.
 

Seminar toimub: 5.-7. aprillil 2019 Tallinnas, Toompuiestee 10, kõikidel päevadel kell 10-18
Seminar toimub inglise keeles tõlkega eesti keelde. Osalejad saavad eestikeelse kirjaliku kursusematerjali ja tunnistuse.

Osalemistasu: osaleda on võimalik 3-päevasel seminaril tervikuna või valikuliselt (5.-6. aprilli seminaril / 7. aprilli seminaril).

 • 3 päeva osalemistasu (5.-7. aprill): 250 eurot registreerumisel kuni 10.03, seejärel 270 eurot
 • 2 päeva osalemistasu (5.-6. aprill):190 eurot registreerumisel kuni 10.03, seejärel 220 eurot
 • 1 päeva osalemistasu (7. aprill): 95 eurot registreerumisel kuni 10.03, seejärel 110 eurot, NB! kordaja soodushind -50%
 • 3 päeva soodushind 7. aprilli seminari kordajale: 220 eurot registreerumisel kuni 10.03, seejärel 240 eurot
 • NB!! 7. aprilli Avardunud teadlikkuse protsessi seminaril osalemise eelduseks on eelnev osalemine 5.-6. aprilli seminaril või mõnel Tron Engeri varasemal kursusel või Zivorad Slavinski Spirituaalse alkeemia seminaril.  

Registreerumiseks: täida palun vastav veebivorm

Viimane registreerumistähtaeg: 31. märts 2019

Tasumine: toimub saadud arve alusel, millest 50 eurot (30 eurot vaid 7.04 seminaril osalemisel) tuleb tasuda registreerumise kinnitamiseks 5 päeva jooksul peale arve saamist. Kokkuleppel on võimalik seminari eest tasuda osade kaupa.
NB! Seminarist loobumise korral registreerumistasu tagasi ei maksta. Kolm päeva enne seminari algust loobumise korral osalemistasu ei tagastata.

Lisainfo: ave@innerself.ee või  kaiakaire.hunt@gmail.com