HARMOONILISED SUHTED

Psühholoogiliste vektorite süsteemi kursus 
Mihhail Borodjanski juhendamisel

9.-11. märtsil 2018 Tallinnas

Esmakordselt Eestis! :)

Eelmise sajandi algul oletas Sigmund Freud, et inimese iseloom on kuidagi seotud tema keha tundlike avaustega (suu, nina, kõrvad, silmad jt). Sada aastat tagasi ei teadnud Freud veel või polnud ehk valmis avalikult välja ütlema, et nende avauste e. kehaõõnsuste tundlikkus mõjutab inimese kõiki eluvaldkondi: tervislikust seisundist seksuaalsete eelistusteni, elukutsevalikust ettevõtte juhtimise stiilini.

Kursusel saad teada, millised inimtüübid on olemas, lähtudes inimese peamisest tundlikust piirkonnast, ja kuidas need teadmised saavad Sulle abiks olla erinevates elusituatsioonides.

See kursus aitab Sul luua harmoonilisi suhteid ümbritsevate inimeste ja iseendaga. Kursusel saad teada üllatuslikke fakte iseenda ja oma lähedaste, äripartnerite ning kolleegide kohta. Neid teadmisi ja oskusi saad kasutada väga erinevates valdkondades: loomingus ja eneseteostuses, isiklikes ja seksuaalsetes suhetes, suhtlemises laste ja vanematega, äris ja tööalaselt.

Isiklikes ja perekondlikes suhetes:
Võid luua oma partnersuhtes palju sügavama teiseteise mõistmise tasandi, isegi kui teil on täiesti erinevad iseloomud. Õpid loomupäraselt teineteist täiendama erinevates elusituatsioonides ja omavahelises suhtluses teravatest nurkadest pehmelt mööda minema. Mõistad, miks lähedane inimene käitub just nii, aga mitte teisiti ning kuidas saad aidata tal muutuda veelgi harmoonilisemaks. Samuti saad ette prognoosida suhete arengut uute inimestega, kes tulevad Sinu ellu ning aru saada, mida võid neilt tulevikus oodata.

Suhetes lastega:
Võid leida unikaalse „võtme“ suhtlemiseks oma lapsega, sõltumata tema vanusest ning teievahelistest välja kujunenud suhetest. Aitad oma lapsel kohaneda selles keerulises maailmas ja leida tema tõeline kutsumus. Samuti saad teada, kuidas osutada lapsele jõukohast abi tema psühholoogiliste probleemide lahendamisel.

Suhetes iseendaga:
Teadvustad endale oma varjatud soovid ja vajadused, mis mõjutavad oluliselt Sinu tegevust ning käitumist. Avad endas uued võimed ja leiad selle tegevusvaldkonna, mis toob Sulle maksimaalse rahulolu ja rõõmu eneseteostuseks.
Suudad eraldada enda isiklikud huvid ja püüdlused neist, mida on Sulle lapsepõlvest saadik „peale surunud“ vanemad ja õpetajad. Selle tulemusena saad teadlikumaks Oma Ettemääratusest (oma elu tõelisest eesmärgist) ja Oma Tee leidmisest.
Samuti saad teada erinevate füüsiliste tervisehädade psühholoogilised põhjused ning aitad oma kehal saada palju tervemaks ja harmoonilisemaks.

Seksis
Avastad endas uued seksuaalsed vajadused ja viisid nende teostamiseks, mis teeb Sinu intiimelu palju kirkamaks ning mitmekesisemaks. Lisaks sellele võid mõista ja rahuldada oma partneri selliseid soove, millest ta isegi teadlik pole olnud. Sinu isiklik elu muutub hinge ja keha erakordseks peoks, kus ükski öö ei sarnane teisega ning iga kohtumine toob kaasa imelisi avastusi. 

Äris ja tööalastes suhetes:
Hakkad kergusega saama laialdast informatsiooni erinevate inimeste kohta nende välimuse, kirjutamis- ja kõnestiili, iseloomulike harjumuste, pooside ja žestide, erinevate iseloomuomaduste ja palju muu põhjal. Õpid leidma õiget lähenemisviisi ükskõik millisele inimesele ja ära tundma nende inimeste tõelisi kavatsusi, kellega astud tööalasesse kontakti. Saad teada, kuidas on võimalik hinnata inimese reaalseid võimalusi, ausust ja korrektsust, omades seejuures tema kohta minimaalset infot ning kuidas näha ette inimeste käitumist keerulises ja kriitilises situatsioonis.

Kursuse juhendaja: Mihhail Borodjanski on arst-psühhoterapeut, konsultant ja äritreener, mitmete juhtimis- ja suhtlemiskunsti käsitlevate publikatsioonide autor, kolme lapse isa. Alates 1994. aastast on ta läbi viinud enam kui 680 treeningut Venemaal, Euroopas ja USAs, millel on osalenud üle 12 000 inimese.

Mihhail on kirjutanud samal teemal raamatu "Teie kehaõõnsuste psühholoogia. Psühholoogiliste vektorite süsteem: millest ei rääkinud Sigmund Freud", mis ilmus 2018. aasta märtsis ka eesti keeles. Autori sissejuhatust ja mõningaid katkendeid raamatust saad lugeda siit.

Kõik osaleja saavad eestikeelse kirjaliku jaotusmaterjali ja tunnistuse seminari läbimise kohta.

Kursus toimub: 9.-11. märtsil 2018, R kell 17-20.30, L-P kell 10-17.30. Kursus toimub vene keeles, tõlkega eesti keelde.

Toimumispaik: Toompuiestee 10 Tallinnas

Osalemistasu:  240 eurot (käibemaksu ei lisandu)

Registreerumiseks: täida palun vastav vorm

Viimane registreerumistähtaeg: 5. märts 2018

Tasumine: peale registreerumist saadame paari päeva jooksul arve, millest tuleb 50 eurot registreerumise kinnitamiseks tasuda 3 päeva jooksul, ülejäänud osalemistasu hiljemalt 8. märtsiks (või vastavalt kokkuleppele).
NB! Peale tasumist kursusest loobumise korral registreerumistasu tagasi ei maksta. Kolm päeva enne seminari algust loobumise korral osalemistasu ei tagastata.

Lisainfo ja küsimused: ave@innerself.ee