HARMOONILISED SUHTED 2

Psühholoogiliste vektorite süsteemi praktiline seminar 
edasijõudnutele

Mihhail Borodjanski juhendamisel

6.-7. oktoobril 2018 Tallinnas

Esmakordselt Eestis! :)

Seminar on mõeldud neile, kes on psühholoogiliste vektorite süsteemiga tuttavad – osalenud „Harmooniliste suhete“ baaskursusel või lugenud raamatut „Teie kehaõõnsuste psühholoogia“ – ja soovivad veelgi paremini mõista iseennast ja ümbritsevaid inimesi.

Iseenda mõistmine:

Sul on võimalik õppida oma juhtivaid vektoreid ja nende väljendumist oma elus veelgi sügavamalt mõistma, samuti saad teadlikuks põhjustest, miks oled oma mõningaid vektoreid vaid vähesel määral vastu võtnud (aktsepteerinud). Sul on võimalik üles leida need „pimedad punktid“ iseenda täielikul aktsepteerimisel, mis jäävad sageli peale raamatu lugemist mõtetesse „kummitama“. Leiad ka praktilised võimalused nende vektorite harmoniseerimiseks, mis on sulle ebamugavusi põhjustanud.

Teiste inimeste mõistmine:
Sa parandad oluliselt oma oskusi teiste inimeste vektorite määratlemisel kõige erinevamates väljendustes: välimuses (näojoonte, soengu, jumestuse ja riietumise eripära), käekirjas, kirjutamise ja kõnelemise stiilis, iseloomulikes harjumustes, poosides ja žestides, iseloomujoontes ja paljus muus. Sa hakkad inimeste juhtivaid vektoreid intuitiivselt tunnetama ja leiad nendega suhtlemiseks parima viisi, isegi ilma nende „vektorportreele“ mõtlemata.  

Koostoimimine inimestega:
Sa teadvustad oma tugevad ja nõrgad küljed ja mõistad, miks ümbritsevad inimesed võtavad sind just sellisel moel. Sa leiad üles need „punased nupud“, mida ümbritsevad inimesed kasutavad, et sinuga manipuleerida. Sa näed, kuidas sinu käitumine mõjutab vastastikuseid suhteid kodus ja tööl. Sa mõistad ka, miks sa tõmbad oma ellu just teatud tüüpi naisi või mehi ja mida saad teha, et seda mustrit muuta.

Paarisuhted ja suhted lastega:
Me arutame põhjalikult iga vektori sobivust teiste vektoritega ja leiame harmoonilise paarisuhte valemi. Saad teada vektorite avaldumise iseärasustest lapseeas ja õpid, kuidas aidata lapsel oma vektoreid vastu võtta (aktsepteerida), realiseerida nende potentsiaal ja kujuneda harmooniliseks isiksuseks.

Seminari juhendaja Mihhail Borodjanski on arst-psühhoterapeut, konsultant ja äritreener, mitmete juhtimis- ja suhtlemiskunsti käsitlevate publikatsioonide autor, kolme lapse isa. Alates 1994. aastast on ta läbi viinud enam kui 680 treeningut Venemaal, Euroopas ja USAs, millel on osalenud üle 12 000 inimese.

Mihhail on kirjutanud samal teemal raamatu "Teie kehaõõnsuste psühholoogia. Psühholoogiliste vektorite süsteem: millest ei rääkinud Sigmund Freud", mis ilmus selle aasta kevadel ka eesti keeles ja on saadaval raamatupoodides üle Eesti.
Autori sissejuhatust ja mõningaid katkendeid raamatust saad lugeda siit.

Seminar toimub: 6.-7. oktoobril 2018, L-P kell 10-18, vahepeal lõunapaus. Kursus toimub vene keeles, tõlkega eesti keelde.

Toimumispaik: Toompuiestee 10 Tallinnas

Osalemistasu: 220 eurot registreerumisel ja tasumisel enne 25. septembrit. Osalemistasu alates 26. septembrist 240 eurot (vabade kohtade olemasolul).

Osaleda saavad: kõik, kes on psühholoogiliste vektorite süsteemiga tuttavad – lugenud raamatut „Teie kehaõõnsuste psühholoogia“ või osalenud märtsis 2018 „Harmooniliste suhete“ baaskursusel.

Registreerumiseks: täida palun vastav vorm

Viimane registreerumistähtaeg: 30. september 2018

Tasumine: peale registreerumist saadame paari päeva jooksul arve, millest 50 eurot tuleb registreerumise kinnitamiseks tasuda 3 päeva jooksul, ülejäänud osalemistasu hiljemalt 25. septembriks või vastavalt kokkuleppele.
NB! Peale tasumist kursusest loobumise korral registreerumistasu tagasi ei maksta. Kolm päeva enne seminari algust loobumise korral osalemistasu ei tagastata.

Lisainfo ja küsimused: ave@innerself.ee