Homöopaatia algtaseme kursus


31. jaanuaril 2015 Tallinnas

Eesti Metameditsiini Keskus on koostöös homöopaat Elery Tammemäega kokku pannud lühikese homöopaatia algtaseme kursuse, kuna see on üks paremaid ravimeetodeid, mida kasutada koostöös metameditsiiniga ja/või koputamsega. Homöopaatia abil on võimalik erinevate metameditsiinis defineeritud haigusfaaside (stressifaas, taastumisfaas, tervenemistipp) sümptomeid leevendada ning paralleelselt EFT'ga kasutada näiteks juhul kui kliendil on valu/palavik/šokk nii suured, et ainult koputamisest tundub väheks jäävat.

Kursuse eesmärgiks on aru saada peamistest homöopaatia alustaladest ja õppida ise kodukasutaja tasemel homöopaatiat enda ja oma pere hüvanguks rakendama. Lektoriks on tunnustatud homöopaat ja homöopaatiakoolitajaid Elery Tammemägi.

Kursus toimub ühel päeval, 31. jaanuaril 2015, kl 10-19 Tallinnas, Kalamajas, Vabriku 41, teraapiatoas Väike Uba.

Teemad, mida läbime: 
  • Homöopaatia kui ravimeetodi tutvustus, peamised printsiibid ja toimimispõhimõtted
  • Homöopaatia FIRST AID KIT ehk millised ained kuuluvad eurooplase esmaabiapteeki, nende tutvustus ja kasutamise õpetus
  • Emotsionaalne esmaabi. Paanikahäire, ärevus, kaotusvalu, lein, pettumus jne
  • Peamised ained, millega kriisiolukorras kiiresti aidata 
  • Kodupraktiku vajalikud reeglid turvaliseks raviks 

Soovi korral saab endale mõned homöopaatilised ained ka koju soetada, mida siis näiteks köha-nohu-kõhuhädade puhul kohe paralleelselt probleemi emotsionaalse tagapõhja otsimisega kasutada saab.

Koolituspäeva hind on 99 eurot (varajase registreerija soodustus kuni 31. detsember 2013), edasi on hinnaks 111 eurot. Võimalik on tasuda ka hiljem või järelmaksuga, selles osas lepime siis aga personaalselt kokku :)

Registreerimimine toimub läbi selle lingi: http://goo.gl/forms/g9P9o2lxPo

NB! Metameditsiini ja EFT teadmiste olemasolu ei ole kursusel osalemiseks otseselt vajalik, seega on teretulnud ka need, kel ei ole eelnevalt metameditsiini ja EFT kogemusi ja kes soovivad enda ja oma pere hüvanguks lihtsaid esmaabinippe õppida.

Lisainfo saamiseks võtke julgesti ühendust: kaiakaire.hunt@gmail.com
Üritus Facebookis - kliki siia!

Elery Tammemägi: "Miks minust sai homöopaat?"

 “Minu esimene homöopaatiakogemus oli 12 aasta eest, mil angiini haigestunud abikaasa oli teinud läbi juba kaks antibiootikumikuuri. Nädal-poolteist hiljem kerkis tal palavik taas 39 kraadini ja kurk oli ikka paistes. Haiglas tilgutati talle veeni järjekordselt antibiootikume ja soovitati mandlite lõikust. Kogu lugu. 
Palusime abi homöopaadilt, kelle juhendamisel kadus palavik poole päevaga ja kaasa enesetunne paranes märkimisväärselt. Ainult hääl oli koos haigusega kadunud. Sõitsime uute homöopaatiliste ainete järele. Järgmise päeva hommikuks oli ka hääl tagasi ja abikaasa läks tööle.

Olime hämmingus väikeste homöopaatiliste terade toime üle! Mees arvas, et sellist kunsti oleks mõttekas õppida minulgi... Sealt algasidki minu õpingud Soome Homöopaatia Akadeemias ja kestsid 4 aastat koos diplomiõppeks nõutud meditsiinilise väljaõppega.

Meie pere pole tänu homöopaatiale enam tarvitanud antibiootikume ega ka muid ravimeid, millel on kõrvaltoimed. Nüüd töötan juba 8 aastat ise homöopaadina ja õpetan ka teisi, kuidas iseennast ja oma lähedasi tervena hoida. See raviviis õpetab märkama esimesi hiilivaid sümptomeid, nagu väsimus ja tujumuutus – õigesti tegutsedes saab kiiresti tervise tagasi. 

Kroonilised haigused on aeganõudvamad, ent siiski tulemusrikkad, kui kliendil jätkub kannatust ennast jälgida ja õigel ajal manustada väikeseid terakesi, tablette või tilkasid.

Euroopas kasutab üle 30 miljoni inimese homöopaatilisi ravimeid. WHO 2001. aasta raportis eelistab Šveitsis 81% inimestest alternatiivmeditsiini ja nendest 63% kasutavad enda ravimiseks edukalt homöopaatiat. Saksamaal kasutab 80 % arstidest alternatiivmeditsiini vahendeid ning homöopaatia on riiklikult tunnustatud ja haigekassa nimekirjas ka näiteks Hollandis, Belgias ja Suurbritannias. Kõige enam on levinud see raviviis aga Indias ja Lõuna-Ameerikas.

Meil Eestis ei ole kahjuks homöopaatiat arstide õppeprogrammis, aga käsiraamatute abil saab iga inimene end tülikate viirushaiguste, seedeprobleemide või muude tervisehäirete puhul väga tõhusalt aidata.

Hippokrates, kes on Lääne meditsiini põhimõtete sõnastaja, jagas tervise säilitamise kolme etappi. Puhas toit, vesi, õhk ja liikumine on esmased, mille abil inimene peaks oma tervist hoidma ja vajadusel ka ravima. Siis tulevad looduslikud ravimeetodid ravimtaimede ja üliväikeste ravmikogustega, nagu seda on homöopaatiagi. Ning alles seejärel peaks inimene jõudma tugevate mürkideni ehk nende ravimiteni, mida määrab arst. Kahjuks on hetkel see vahepealne etapp meie arenenud teaduse taustal kõrvale lükatud.

Kõige tähtsam praegusel ajal on õppida ja õpetada uuesti kasutama kõiki võimalikke toimivaid vahendeid, mille abil saab tervise tagasi, ilma et peaks kasutama tugevatoimelisi ravimeid, mis võivad oma kõrvaltoimete tõttu tuua pöördumatuid kahjustusi."