2-päevane metameditsiini baaskursus

3.-4. märtsil 2012 Viljandis


Metameditsiini baaskursus on mõeldud kõikidele huvilisele, kes soovivad laiendada oma teadmisi keha, meele, hinge ja sotsiaalse keskkonna vahelistest seostest ning õppida mõistma keha bioloogilisi reaktsioone ja isetervenemisvõimet. 

Peale baaskursuse läbimist on soovijatel võimalik alustada metameditsiini diplomikoolituse õpet ning seejärel taotleda Rahvusvaheliselt Metameditsiini Ühenduselt IMMA tervisenõustaja sertifikaati.

  • Baaskursusel selgitame metameditsiinilist haigus- ja tervenemisprotsessi käsitlust, selle kahte faasi ja üheksat arenguetappi.
  • Avame seoseid keha/meele/aju ja elusituatsioonide vahel, uurime stressiolukordade salvestumist kehas ja seda, miks vahel vaatamata suurele emotsionaalsele läbielamisele siiski mingeid tervisevaevusi ei järgne.
  • Räägime, kuidas kasutada tervenemise toetamiseks loodusseadusi ja ürgbioloogiat seoses erinevate haigustega, näiteks seljavalud, külmetus, hambavalu, kasvajad jne.
  • Räägime ka sellest, kuidas kasutada informatsiooni iseenda, oma lähedaste või klientide tervenemisprotsessi toetamiseks.
  • Vaatleme lähemalt põhjuseid, miks me sageli haigestume just siis, kui mingi suur probleem on lahenduses saanud – mis toimub sel hetkel meie kehas?
  • Räägime igapäevasest normaalsest päevase tegevuse ja öise puhkuse vaheldumisest ja sellest, mis juhtub meie organismis siis, kui oleme pidevas stressis.
  • Kuna metameditsiin on diagnostikameetod, siis uurime lisaks, milliste teraapiameetoditega saame oma tervenemist toetada.
  • Teeme praktilisi harjutusi ja õpime oma keha kuulama!

Kursust viivad läbi: Ave Sepp ja Kaia-Kaire Hunt, IMMA sertifitseeritud metameditsiini meisterkoolitajad ja tervisenõustajad

Kursused toimuvad: Viljandis 3.-4. märtsil 2012, mõlemal päeval kell 10:00-18:00

Toimumiskoht: Päikesekillu Perekeskus (Posti 24)

Registreerimistähtaeg: 2. märts

Osalemistasu: 120 eurot
Osalustasule käibemaksu ei lisandu, sisaldab kohvipause ja eestikeelset õppematerjali.

Registreerimiseks saada täidetud registreerimisleht e-postile: ave@innerself.ee 

Tasumine: peale registreerimist väljastatud arve alusel.