2-päevane metameditsiini baaskursus


22.-23. oktoobril 2013 TallinnasMetameditsiini baaskursus on mõeldud kõikidele huvilistele, kes soovivad laiendada oma teadmisi keha, meele, hinge ja sotsiaalse keskkonna vahelistest seostest ning õppida mõistma keha bioloogilisi reaktsioone ja isetervenemisvõimet. 

Peale baaskursuse läbimist on soovijatel võimalik alustada metameditsiini diplomikoolituse õpet ning seejärel taotleda Rahvusvaheliselt Metameditsiini Ühenduselt IMMA tervisenõustaja sertifikaati.

  • Baaskursusel selgitame metameditsiinilist haigus- ja tervenemisprotsessi käsitlust, selle kahte faasi ja üheksat arenguetappi.
  • Avame seoseid keha/meele/aju ja elusituatsioonide vahel, uurime stressiolukordade salvestumist kehas ja seda, miks vahel vaatamata suurele emotsionaalsele läbielamisele siiski mingeid tervisevaevusi ei järgne.
  • Räägime, kuidas kasutada tervenemise toetamiseks loodusseadusi ja ürgbioloogiat seoses erinevate haigustega, näiteks seljavalud, külmetus, hambavalu, kasvajad jne.
  • Räägime ka sellest, kuidas kasutada informatsiooni iseenda, oma lähedaste või klientide tervenemisprotsessi toetamiseks.
  • Vaatleme lähemalt põhjuseid, miks me sageli haigestume just siis, kui mingi suur probleem on lahenduses saanud – mis toimub sel hetkel meie kehas?
  • Räägime igapäevasest normaalsest päevase tegevuse ja öise puhkuse vaheldumisest ja sellest, mis juhtub meie organismis siis, kui oleme pidevas stressis.
  • Kuna metameditsiin on diagnostikameetod, siis uurime lisaks, milliste teraapiameetoditega saame oma tervenemist toetada.
  • Teeme praktilisi harjutusi ja õpime oma keha kuulama!

Kursust viivad läbi: Ave Sepp ja Kaia-Kaire Hunt, IMMA sertifitseeritud metameditsiini meisterkoolitajad ja tervisenõustajad

Kursus toimub: T-K 22.-23. oktoobril 2013
Ajakava:
mõlemal päeval kell 10-18
Toiumumiskoht:
Tallinn, Tondi 8A, II korrus (Krautmani massaaži- ja Terviseakadeemia, sissepääs maja tagumiselt küljelt, tasuta parkimine hoovis, vaata asukohta siit)

Osalemistasu: 130 eurot. Korduv osalemine poole hinnaga!
Osalustasule käibemaksu ei lisandu, sisaldab 2-päevast seminari, kohvi/teepause ja eestikeelset õppematerjali.

Registreerimine: täida palun registreerimisvorm. Registreerimis- ja tasumistähtaeg: 18. oktoober.
Tasumine:
kanna peale registreerimisvormi täitmist ja saatmist oma osalemise kinnitamiseks tagastamatu ettemaks 30 eurot Valgusloome OÜ arveldusarvele 221057941988 Swedbank (kirjuta selgitusse kursuse nimetus, toimumise kuupäevad ja osaleja nimi). Ülejäänud summa (100 eurot) saad tasuda peale ettemaksu laekumist saadetud arve alusel ülekandega või sularahas kohapeal.

Lisainfo: ave@innerself.ee (tel 5076 342) või kaiakaire.hunt@gmail.com (tel 566 00295)