in English
Esmakordselt Eestis!
NB! GRUPP ON TÄITUNUD!
Kui soovid ennast ootenimekirja panna, siis kirjuta ave@innerself.ee

SPIRITUAALNE ALKEEMIA ehk ÜLEMEELELISUSE TEHNIKA
Muuda oma isiksust, oma elu, oma saatust!

18.-19. oktoobril 2014 Tallinnas

Seminari juhendab meetodi looja ZIVORAD SLAVINSKI Serbiast
Seminarile on oodatud kõik avatud meele ja südamega inimesed,
keda kõnetab oma teadvuse avardamine ja oma reaalsuse teadlikum loomine!

Spirituaalse Tehnoloogia süsteemid ja meetodid on paljuski justkui tänapäevase infomaailma tehnoloogiainstrumendid – need muutuvad üha kiiremaks ja efektiivsemaks. Võib olla lausa keeruline uskuda, et taoline lihtsus, efektiivsus ja kiirus on olemas. Kas nii tõhus ja toimiv süsteem saab üldse olemas olla?

Me kutsume sind uurimisrännakule. Spirituaalse Alkeemia töötoas ei räägita teooriatest või selgitustest. Töötoas saad kogeda ja eksperimenteerida oma meele põnevat maailma kui lõputut Spirituaalse Alkeemia välja.

See süsteem on loodud väga täpselt ja rakendab just selliseid Spirituaalse Tehnoloogia printsiipe, millest on kerge aru saada. Sa mõistad esmakordselt oma elus K. G. Jungi sõnade tõde: “Sümbol on psühholoogiline tööriist, mis transformeerib energiat”. Sa õpid, kuidas kasutada neid tööriistu ehk sümboleid alkeemiliseks transformatsiooniks, et muundada kõik probleemid positiivseteks seisunditeks ja ekstaasiks ning sa saad oskuse muundada lihtsalt ja kiirelt oma elustsenaarium rõõmsaks kogemuseks. Teisisõnu õpid muundama negatiivsete läbielamiste, traumade, kogemuste energiat millekski positiivseks.

Sinu eluraamat saab puhta teadvuse raamatuks ja spirituaalne evolutsioon saab sisse enneolematu kiiruse ja väe.

Ülemeelelisuse Tehnika ehk Spirituaalne Alkeemia ulatub kaugemale kõigest, mida oled seni kogenud erinevates meetodites ja õpetustes. 2-päevase seminarie käigus läbime teemad:

 • Deep PEAT 4 meetod polaarsuste neutraliseerimiseks
 • Sõrmeotsa-meetod raskete traumade koheseks eemaldamiseks
 • Ida-Lääne meetod
 • „Õnneliku mälestuse“ meetod
 • Probleemide eemaldamine „aja ja ruumi katkestamisega“
 • Sümboli kui psühholoogilise tööriista ja inimteadvuse vägi
 • Kaks meetodit eesmärkide mõistmiseks: kontsentratsioon ja emotsionaalne eraldatus
 • Eesmärkide visualiseerimine läbi plastiliinis avaldumise
 • Sümbolite kui transformatsiooni elementide rakendamine
 • Hermese ja okultse sümboolika nimekiri, mida saad rakendada Spirituaalses Alkeemias
 • Käbinäärme-hingamise saladused – silla loomine psüühika ja mateeria vahele
 • Oma eesmärkide mõistmine alkeemiliste sümbolite kaudu

Peter, üks osaleja Zivorad Slavinski Transcendence töötoas Zagrebis, Horvaatias, kirjutas internetis: "Kui me alustasime harjutustega, oli mu hämmeldus täielik. Esmalt kogesid osalejad baastehnikat, mis on loodud traumaatiliste kogemuste transformeerimiseks. See oli suureks üllatuseks meile kõigile. Protsess oli nii pehme ja elegantne, et see muutis kõik protsessi kogenud sõnatuks. Hiljem, kui me õppisime sama tehnikat kasutama oma soovitud eesmärkide loomisel, oli mu vapustus veelgi sügavam. Ma tundsin tõepoolest lausa 'üdini välja', et mu eesmärk saab saavutatud just täpselt sel viisil nagu ma seda soovin! Mind ümbritsevad inimesed kiirgasid sisemist rõõmu lausa silmnähtavalt!”

Ülemeelelisuse Tehnika ehk Spirituaalne Alkeemia töötab printsiibil, et me elame maailmas, mis koosneb paljudest samaaegselt toimivatest dimensioonidest. Ülemeelelisuse Tehnika süsteemi abil katkestad sa Aja ja Ruumi ja muudad neid valdkondi oma elus, mis põhjustavad kujutluse, et oled vähem kui sa tõeliselt oled. Mõne minutiga saad muuta kroonilisi pikka aega kestnud probleeme ja sisestada nende asemele uusi eesmärke/omadusi/käitumismustreid. Sa õpid 20-30 minutiga tegema nö alkeemilist transformatsiooni kogu oma elule. Seal, kus oli pimedus, on nüüd valgus, lüüasaamine ja alandus asenduvad rõõmu, enesekindluse ja uue teadlikkusega – näed elu õppetunde uues valguses. 

Selle süsteemi imelisuses veendumiseks pead seda ise kogema. Astu tundmatusse ja tule tagasi uue arusaamisega oma reaalsusest, elust ja saatusest. See töötuba transformeerib sinu isiksuse, sinu elu, sinu saatuse!

Zivorad Slavinski: Ma olen kliiniline psühholoog, lõpetasin Belgradi ülikooli, kuid töötasin vaid kaks päeva ametlikult õpitud erialal. Kogu oma aja olen ma pühendanud alternatiivsete teemade uurimisele. Olen pikemalt elanud välismaal, peamiselt Stockholmis, Londonis ja Chicagos. Olen palju aastaid õppinud joogat, zen-budismi ja klassikalist Buddha õpetust ning mitmeid kaasaegseid spirituaalse arengu süsteeme. Alates 1980. aastast hakkasin juhendama Gnostilist Intensiivkursust ehk süsteemi, mis võimaldab meil saada osa Otsese Tõe Kogemusest seoses küsimustega: kes ma olen, mis on elu ja kes on teised?

Koos grupi mõttekaaslastega olen mitmete aastate vältel jätkanud teiste väga tõhusate spirituaalse arengu süsteemide loomist ja täiustamist. Olen loonud umbes tosina arendavaid tehnikaid, mis hõlmavad inimese isiksuse erinevaid valdkondi ja komponente.

Olen juhendanud üle 120 seminari erinevates riikides: USA, Kanada, Inglismaa, Venemaa, Ukraina, Türgi, Ungari, Horvaatia, Sloveenia, Itaalia, Rootsi, Makedoonia, Prantsusmaa, Belgia ja Holland.

Minu loodud PEAT (Primordial Energy Activation and Transcendence) süsteem on arendatud ja viimistletud väga efektiivseks sügavate probleemide kõrvaldamise meetodiks tänu fantastilisele avastusele: kogu meie maailm on polaarsuste maailm, kuid iga inimese jaoks on olemas üks kindel polaarsuste paar, mis on tema Isiklik Kood. Kuni inimene pole integreerinud oma Isiklikku Koodi, ei saa ta olla psühholoogiliselt, emotsionaalselt ja spirituaalselt vaba. Minu meetodid võimaldavad just seda.

Üks mu viimaseid süsteeme on Ülemeelelisuse Tehnika. See on väga lihtne, originaalne ja enneolematult tõhus. Seda tuleb kogeda, et veenduda kui tõhus ja toimiv see tõepoolest on. 

Vaata ka intervjuud Zivorad Slavinskiga Youtube'is (inglisekeelsed subtiitrid).

Seminar toimub: 18.-19. oktoobril 2014 Tallinnas, Toompuiestee 10, mõlemal päeval kell 10-18 
Osalustasu: registreerumisel ja tasumisel kuni 20. septembrini 220 eurot, seejärel vabade kohtade olemasolul 250 eurot.
NB! Peale tasumist seminarist loobumise korral jääb tagastamatuks korralduskuluks 50 eurot.

Seminar toimub inglise keeles, järeltõlkega eesti keelde.

Osalejate arv kursusel on piiratud 40 osalejaga! NB! GRUPP ON TÄITUNUD! Kui soovid ennast ootenimekirja panna, siis kirjuta palun ave@innerself.ee.

Tasumine: peale registreerumisvormi täitmist saadud arve alusel. Kokkuleppel on võimalik seminari eest tasuda kahes osas.

Lisainfo: kaiakaire.hunt@gmail.com või ave@innerself.ee