Tervendavad TRE õhtud 

Iren Laidma ja Karin Browni juhendamisel 

25. märtsist Holistika Instituudis 
27. märtsist Pirita Vaba Aja Keskuses

TRE ehk traumat, stressi ja pingeid vabastavad harjutused (Trauma and Stress Releasing Exercises) on välja töötanud traumaterapeut David Berceli PhD. See on efektiivne viis vabastada kehast blokeeringud igapäevastressi või trauma korral lastes kehal väriseda. Sobib eriti neile inimestele, kellele ei meeldi ennast verbaalselt avada. 

Harjutused on lihtsad ja kergesti õpitavad, aitavad kehas tekitada õrnu iseeneslikke lihasvärinaid, vabastades sedasi ka sügavad pinged. See on tõhus nii eneseabi kui töömeetodina terapeutidele, psühholoogidele, arstidele. Sobib ja kasutatakse ka laste ja noorukite tervendamiseks. NB! Ei sobi rasedatele.


Juhendajad Iren Laidma ja Karin Brown on TRE II taseme instruktorid. Neil on luba ja oskused töötada nii üksikisikute kui gruppidega. 

Lisaks TRE-le on neil ühine huvi ja armastus - Alexanderi tehnika. 

Igapäevaselt on Karin eelkõige Alexanderi tehnika õpetaja. Iren õpib Alexanderi tehnikat ja juhendab rasedate ning beebide võimlemist. 

TRE õhtutel kasutavad nad lisaks ka Alexanderi tehnikat.


TRE õhtutel osalemiseks on valida kahe erineva paketi vahel:

  • 4 kolmapäeva: 25. märts, 1. aprill, 8. aprill ja 15. aprill kell 18:30 – 20:30 Holistika Instituudis, Pärnu mnt 139C, III korrus
  • 4 reedet: 27. märts, 10. aprill, 17. aprill ja 24.aprill kell 18:30 – 20:30 Pirita Vaba Aja Keskuses, Merivälja tee 3
  • Osalejate arv ühes grupis on maksimaalselt 12 inimest, et tähelepanu jaguks igaühe jaoks. 
  • Osalustasu on 65 eurot 4 õhtu eest, sh kirjalik juhendmaterjal. Kordajatele 15 eur/õhtu, kui kohti on. Maksmine toimub ettemaksuarve alusel ülekandega.
  • Kaasa võtta (jooga)matt, pleed, soojad mittelibisevad sokid ja veepudel.
  • Registreerumine järgneva lingi kaudu: https://docs.google.com/forms/d/1CuhBGsvQAW42mtbT29AmTTHncRMuPKSd9_pLBATDd5c/viewform

Facebookis info tervise- ja teraapiaring "Terve mina" sündmuste lehel: https://www.facebook.com/TervisejateraapiaringTervemina/events

Lisainfo ja küsimused:
kristi.arendi@gmail.com